ViDiS

Digital Signage Academy

 

Firma SpinetiX, to twórca jednego z najszybciej rozwijających się systemów Digital Signage na świecie. Wspólnie ze swoimi dystrybutorami w każdym kraju, SpinetiX tworzy ekosystem, złożony z firm zajmujących się integracją i wdrożeniami na każdym rynku.

Przykłady instalacji opartych na produktach Spinetix znajdą Państwo TUTAJ.

SpinetiX to zintegrowana architektura oparta o profesjonalnym sprzęcie, dedykowanym wyłącznie do digital signage oraz autorskim oprogramowaniu Fusion, które razem tworzą kompletne rozwiązanie i umożliwiają Partnerom rozwijanie biznesu w oparciu o wartość dodaną, wspartą dożywotnią gwarancją SpinetiX.

Warunkiem przystąpienia do programu sprzedaży jest certyfikacja.


Firma ViDiS, jako Certyfikowany Dystrybutor SpinetiX w Polsce (CDP - Certified Distribution Partner, od 29.05.2012), podjęła się inwestycji w ten bardzo obiecujący rynek i zgodnie z wymogami firmy SpinetiX uruchamia program certyfikacji - Digital Signage Academy (DSA).

 

 


DSA
przeznaczone jest wyłącznie dla Partnerów, czyli firm zainteresowanych wdrożeniami rozwiązania SpinetiX u użytkowników końcowych.

Szkolenie w ramach DSA jest obowiązkowe dla firm, które chcą stać się Autoryzowanym Partnerem SpinetiX.

Szkolenie jest bezpłatne, warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zakup co najmniej jednego urządzenia SpinetiX HMP (na preferencyjnych warunkach demo). Jest to wymóg stworzony przez producenta i ma on na celu  zagwarantowanie najwyższego poziomu usług świadczonych przez sieć Autoryzowanych Partnerów.

 

Skrócony program DSA:

  • Przedstawienie filozofii działania SpinetiX
  • Prezentacja i omówienie rozwiązania sprzętowego (HMP)
  • Przykładowe konfigurowanie urządzenia w sieci
  • Szkolenie z oprogramowania Fusion oraz HMD
  • Przykłady tworzenia contentu (pojedyczne wyświetlacze oraz ściany video)

 

DSA ukierunkowane jest przede wszystkim na praktyczne umiejętności Partnerów oraz natychmiastowe wykorzystanie możliwości sprzętowo-programowych SpinetiX.

Szkolenia odbywają się w grupach maksymalnie 12-osobowych, a każdy uczestnik będzie miał dostęp do sprzętu oraz opieki naszego trenera.

 


Więcej informacji o rozwiązaniu SpinetiX dostępne jest tutaj

Informacje o najbliższych szkoleniach SpinetiX na świecie: http://www.spinetix.com/academy/future-training

Strona producenta: http://www.spinetix.com

 

NAGRODY SPINETIX

 

ViDiS
  © 2010 - 2020 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies