ViDiS
» STRONA GŁÓWNA » DSA » Produkty SpinetiX » MONITORY INTERAKTYWNE / akcesoria

Smart Metals zestaw tablic suchościeralnych do monitorów interaktywnych


Specjalny zestaw pozwalający na uzupełnienie monitora interaktywnego o tablice suchościeralne. Zestaw wykonywany na zamówienie i pasuje do monitorów od 55" do 70".

Propozycja Smart Metals to wyjście naprzeciw wszystkim, którzy szukają kompletnego rozwiązania łączącego nowoczesną technologię z tradycją. Zestaw tablic Smart Metals wraz z monitorem pozwala na prowadzenie multimedialnych zajęć lub konferencji połączonych z możliwością notowania na podręcznych tablicach suchościeralnych.

Zestaw tablic pozwala pracować na otwartych skrzydłach będących uzupełnieniem powierzchni monitora interaktywnego, a także pozwala na zamknięcie tablic i całkowite zasłonięcie powierzchni ekranu. 

W skład zestawu wchodzi:
- uchwyt naścienny (wyklucza potrzebę kupowania uchwytu naściennego do monitora)
- specjalna rama do tablic suchościeralnych
- dwie tablice suchościeralne dopasowane do rozmiarów monitora


Zestaw wykonywany jest na zamówienie. Idealnie pasujący do monitorów CTOUCH (rozmiary 55",60",65" oraz 70") oraz do monitorów Avtek TouchScreen 55 oraz 65.

Uwaga! Zestaw tablic suchościeralnych nie jest dostosowany do monitorów CTOUCH Leddura XT z zamontowanym Soundbarem XT.
Istnieje możliwość zamówienia wersji przystosowanej do używania wraz z Soundbarem XT.

Aktualne ceny produktów znajdują się na stronie www.vidis.com.pl.
Ceny podane na stronie www.vidis.com.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego.
Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT)

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Rzeczywisty wygląd urządzeń może odbiegać od tych przedstawionych na zdjęciach. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.


ViDiS
  © 2010 - 2020 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies