VIDIS

Nasze marki

 

Grupa ACCO to jeden z największych na świecie dostawców markowych produktów biurowych. Sieć dystrybutorów obejmuje ponad 100 krajów.  Wśród marek pod skrzydłami ACCO dostępnych w Polsce możemy znaleźć:

  • GBC - bindownice, laminatory oraz materiały eksploatacyjne.
  • Kensington – akcesoria - zasilacze, ładowarki, myszy, klawiatury, trackballe, uniwersalne stacje dokujące, akcesoria biurowe, torby i akcesoria dla iPada, iPhone i iPod, a także wysokiej klasy przenośne zabezpieczenia dla laptopów.
  • Nobo – komunikacja wizualna – ekrany przenośne, ścienne, rzutniki pisma, tablice gabloty, flipcharty, planery oraz akcesoria. 
  • Rexel – szerokie spektrum produktów do biura- od niszczarek, zszywaczy, dziurkaczy, trymerów i gilotyn do papieru po produkty do archiwizacji dokumentów i inne akcesoria biurkowe.
  • Quartet – reprezentacyjne tablice ogłoszeń, kalendarze, systemy ekspozycji i wiele innych akcesoriów do planowania, organizacji, współpracy i wymiany informacji i pomysłów.

Aqualite wywodzi się z Wielkiej Brytanii i oferuje wysokiej klasy monitory pogodo odporne. Ich główną cechą jest wysoki poziom ochrony przed wodą, wilgocią, pyłem i temperaturami potwierdzony odpowiednimi certyfikatami.   

Aver znany również jako AVerMedia lub AverInformation to tajwański producent wysokiej klasy wizualizerów bardzo popularnych w Europie Zachodniej (lider pod względem sprzedaży). Poza szeroką ofertą wizualizerów AVer oferuje również wideokonferencje, wyróżniające się bardzo dobrą ceną na tle konkurencyjnych zestawów do widokonferencji.

Avtek to idealne rozwiązanie dla klientów indywidualnych jak i biznesowych, którzy poszukują dobrej jakości w przystępnej cenie. Oprócz rozwiązań do instalacji sprzętu w ofercie Avtek znajdziemy również tablicę interaktywną TT-Board oraz najwyższej klasy monitor interaktywny LCD – Avtek TouchScreen. 

Casio. Japońska firma Casio  w 2003 roku wprowadziła do swojej oferty unikalne projektory multimedialne. Zdobyły one już ogromną popularność na swoim rodzimym rynku czyli Japonii, która uwielbia wszelkie nowinki techniczne i wysokiej klasy urządzenia.  

CTOUCH jest holenderskim producentem monitorów interaktywnych wyróżniających się najwyższą jakością, wysokiej klasy wykończeniem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Szeroka oferta CTOUCH zawiera kilka różnych serii monitorów dostępnych w przekątnych od 55 do 98 cali, a także akcesoria współpracujące z monitorami: uchwyty, statywy elektryczne czy zestawy głośnikowe.   

Defenzo - linia wysokiej jakości urządzeń zaliczanych do szeroko pojętej elektroniki użytkowej, cechujących się doskonałym stosunkiem ceny do oferowanych funkcjonalności. Wszystkie produkty marki Defenzo wyposażone są w rozwiązania mające na celu zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa podczas ich użytkowania.

Fourier - założona w 1989 roku w Izraelu firma Fourier jest światowym liderem w technologii edukacyjnej nauk ścisłych. Zdobywając wcześniej doświadczenie w zastosowaniach przemysłowych, teraz wkroczyła w sektor edukacyjny oferując całościowe rozwiązanie dla szkół pod marką einstein™, sprzedawane w ponad 60 krajach. Obejmuje ono urządzenia zbierające dane, czujniki oraz podręczniki doświadczeń dla uczniów szkół od podstawowych po gimnazjalne.

Masterlock - firma założona w 1921 roku w USA, jest liderem w swojej branży. Ten największy, światowy producent, eksporter i dostawca produktów związanych z bezpieczeństwem oferuje kłódki, zamki szyfrowe, zabezpieczenia rowerowe oraz sejfy i kasety ognioodporne.

Neets to duńska firma istniejąca już blisko dekadę i specjalizująca się w systemach kontroli AV. Neets odgrywa wiodąca role w dostarczaniu systemów kontroli AV w Skandynawii.

Lumens. Założona w 1998r. firma Lumens jest jednym z liderów na rynku kamer dokumentowych. Wieloletnie doświadczenie w branży optycznej i elektronicznej - podstawowych obszarach prezentacji wizualnej, przekłada się na najwyższą jakość oferowanych produktów. 

PlusVision. Produkty PlusVision to tablice kopiujące oraz interaktywne charakteryzujące się doskonałą jakością i funkjonalnością niezbędną w prezentacjach biznesowych

Revolabs to amerykański producent niezawodnych telefonów konferencyjnych oraz bezprzewodowych systemów mikrofonowych dla lepszej komunikacji w świecie biznesu. Rozwiązania Revolabs stosuje ponad połowa firm z listy Fortune500. Od 2014 roku Revolabs jest częścią koncernu Yamaha.

Qomo. Produkty Qomo to między innymi tablice interaktywne, które łączą w sobie najlepsze cechy tablicy dotykowej czy elektromagnetycznej dzięki czemu mogą być wykorzystywane w biznesie czy edukacji.

SMS to pochodząca ze Skandynawii marka, której korzenie siegają lat 70-tych. Wśród produktów SMS możemy znaleźć przede wszystkim szerokie spektrum wysokiej jakości systemów montażowych do projektorów, tablic interaktywnych czy telewizorów.

ViewSonic to amerykańska marka znana przede wszystkim z produkcji monitorów i projektorów. Obecna na rynku od ponad 25 lat. Firma ma swoją główną siedzibę w Kalifornii, ale swoje produkty oferuje poprzez sieć Partnerów w 125 krajach. Marka ViewSonic ma bardzo mocną pozycję na rynku Europy Wschodniej, szczególnie na Ukrainie (trzecia marka pod względem udziału w rynku) i w Rosji (czwarta marka).

Vision to brytyjska marka, która specjalizuje się w produkcji akcesoriów instalacyjnych oraz modułów do tworzenia instalacji AV. Vision stawia na jakość oraz prostotę instalacji, dzięki czemu ich produkty są przyjazne nawet dla mniej doświadczonego użytkownika.

Visionect (Joan) to europejski lider w zakresie wykorzystywania technologii wyświetlaczy e-ink (elektroniczny) w sektorze Digital Signage. Swoją wiedzę i doświadczenie Visionect wykorzystał do stworzenia jedynego, zupełnie bezprzewodowego systemu rezerwacji sal konferencyjnych - Joan Meeting Room Assistant.

Vivitek to marka, będąca własnością jednej z największych fabryk projektorów na Świecie- Delta Electronics. Misją Vivitek jest dostarczanie najnowszych rozwiązań do wyświetlania obrazów przy zachowaniu możliwie najniższej ceny i najwyższych standardów ochrony środowiska. Wszystkie projektory Vivitek mają 3 letnią gwarancję (12 miesięcy na lampę, bez limitu godzin) i przystosowane są do pracy ciągłej.

 

 

ViDiS
  © 2010 - 2024 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies