ViDiS
» STRONA GŁÓWNA » PRODUKTY » PRACOWNIE TERMINALOWE / serwery

Serwery do pracowni terminalowych

Sercem każdego środowiska terminalowego jest serwer. To właśnie na nim pracują użytkownicy, dlatego odpowiedni wybór serwera jest bardzo istotny. Odpowiednie dobranie konfiguracji serwera przekłada się bezpośrednio na wydajność całego środowiska terminalowego oraz jego bezawaryjność.

Sugerowanym przez nas rozwiązaniem są renomowane serwery Actina Solar, znane nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Rozwiązaniu Actina Solar zaufało m.in. Europejska Organizacja Badań Jądrowych w Genewie (CERN), gdzie pracuje 1132 serwerów Actina Solar.

Ważnym argumentem przemawiającym za wyborem serwerów Actina Solar jest możliwość ich pełnej konfiguracji. W zależności od potrzeb możesz wybrać serwer w obudowie RACK lub Tower, w konfiguracji jedno lub dwuprocesorowej czy z wymaganą przez Ciebie ilością pamięci RAM oraz przestrzeni dyskowej.

Serwer zawsze oznacza wysoką dostępność, dlatego, oprócz stosowania sprawdzonych rozwiązań wysokiej jakości, serwery Actina Solar posiadają w standardzie minimum 3 letnią gwarancję typu ON-SITE z czasem naprawy do 48h w dni robocze.

Poniżej przygotowane przykładowe konfiguracje, które można zmodyfikować w zależności od potrzeb i wymagań.

PRACOWNIE TERMINALOWE / serwery

Szukaj produktu:
Nazwa / kod produktu: Producent:
Nowości     Promocje    
Aktualne ceny produktów znajdują się na stronie www.vidis.com.pl.
Ceny podane na stronie www.vidis.com.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego.
Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT)

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Rzeczywisty wygląd urządzeń może odbiegać od tych przedstawionych na zdjęciach. Ponieważ ew. błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.


ViDiS
  © 2010 - 2019 ViDiS S.A., Wszystkie prawa zastrzeżone   |   regulamin korzystania ze strony   |   polityka cookies